Menü

5.5 inçlik Iphone Görüntülendi

Haziran 16, 2014 - Haberler, Mobil
5.5 inçlik Iphone Görüntülendi

Herkesin merakla beklediği Iphone 6’nın yeni görselleri sızdırıldı. Güvenilir kaynaklardan elde edilen fotoğraflar Iphone 6’nın tasarımını gözler önüne seriyor. Çoğu kesim tasarımlara mockup yani örnek tasarım desede bize göre tasarımlarda bir doğruluk payıda yok değil.

Bilindiği üzere Apple tasarım çizgisini hemen hemen hiç bozmamış ve aynı tasarım ile yıllarca devam etmiştir. Yeni iphonelarda da durumun bu yönde olacağının kanaatindeyiz. Iphone 6’nın sızıntı resimleri oyuncak cihazlara benzesede üreticilerin, aksesuar üreticilerine kılıflarını hazırlayabilmesi için gönderdikleri maketleri göz önünde bulundurursak, bu resimlerin doğruluk payı yüksek gibi görünüyor.

iphone 6Apple’ın yeni nesil iphone’unda A8 işlemci kullanacağı söylentiler arasında. Ekran çözünürlüğünün artacağı ve pil ömrünün uzatılacağıda gelen bilgiler arasında. Tabiki yeni nesil iphone Ios 8 ‘in nimetlerinden de yararlanacak. Yeni nesil iphone’ların Eylül ayında tanıtılacağı söyleniyor.


iphone 6

Ayrıca gelen bilgilere göre Apple 4.7 inçlik Iphone’u, Iphone 6, 5.5 inçlik Iphone’u ise Iphone 6S olarak isimlendireceğide gelen bilgiler arasında.