Menü

Adobe Ink ve Slide Geleceğin Sanatı Mı?

Haziran 22, 2014 - Haberler
Adobe Ink ve Slide Geleceğin Sanatı Mı?

Gün geçtikçe teknoloji hayatın her alanına giriyor. Teknolojiyi kullanarak sanat eserleri bile yaratmak mümkün. Grafik tabletlerden tutunda basit tabletlerle bile kullanıcılar birer sanat eseri yapabiliyor. Bu gelişimin bizi daha ileri bir topluma götürdüğünü görebiliyoruz.

adobe-05-2040

Adobe’nin en son teknolojilerinden olan Adobe ink ve slide piyasaya sürüldü. Çizim kalemini ise diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise Adobenin slide adını verdiği basit anlamdaki cetveli diyebiliriz. Adonitle birlikde üretilen kalem, Adonit’in jot serisinde kullanılan 3 mm’lik pixelpoin teknolojisini kullanıyor. Aliminyum gövdeli kalem üç köşeli prizma olarak tasarlanmış. Bu sayede yere düşürme durumlarında en az hasarı alıyor.

adobe-39-2040Akıllı kalem ve cetvel özelliklerini en iyi Adobe’nin programları ile gösteriyor. Üçüncü taraf uygulamalarada destek veren Ink ve Slide, yanında bulunan tuş sayesinde menü kısa yoluna ulaşabiliyorsunuz.

Adobe Ink ve Slide ekranda çizim yaptığınızda daha gerçekçi bir his veriyor ve bu özelliği alanında benzersiz olmasını sağlıyor. Fiyatı ise ikisi bir arada set olarak 200 Dolar.