Menü

Call of Duty WW2 Zombies modu hakkında ilginç gelişme

Haziran 8, 2017 - Haberler

Call of Duty hayranları bilindiği üzere fütüristik temadan çok sıkılmıştı. Serinin köklerine döneceğine dair söylentiler çıkınca hayranlarının heyecanı doğal olarak artmıştı. Zira COD, Battlefield gibi geçmişe dönecekti. Beklenen duyuru geldi ve WW2 duyuruldu. Şimdi ise oyunla ilgili diğer detaylar ortaya çıkmaya başladı. Call of Duty WW2 Zombies modu gerçek olayları konu alacak.
Sledgehammer Games’in başındaki isim Glen Schofield, Call of Duty: WW2 Zombies modunun gerçek olayları içereceğini ve İkinci Dünya Savaşı’ndaki gerçek olayları konu alacağını söyledi. Schofield’in sözleri ‘Zombies modundaki olayların kurgusal olacağı ve İkinci Dünya Savaşı’ndaki gerçek olayların yerini alacağı’ şeklinde yorumlandı.

Görüldüğü gibi yeni COD oyununda yine kurgusal kısımlar olacak. Bakalım oyundaki kurgusal olaylar, İkinci Dünya Savaşı ortamına nasıl aktarılacak? Zombies modunun hikaye modundan ayrı bir mod olduğunu belirtelim.
Bu arada Call of Duty: WW2, Playstation 4, Xbox One ve PC için bu Kasım ayında yayınlanacak. Oyunun ön siparişte olduğunu hatırlatalım. Bu ayın sonlarında gerçekleşecek olan E3 2017‘de daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor.

TV+ ’ta eğlence ya da spor paketi 7,90 TL