Menü

Codegen Dream 77W inceleme – 7″ Tablet

Temmuz 20, 2014 - İncelemeler
Codegen Dream 77W inceleme – 7″ Tablet

Codegen Dream 77W 8GB 7″ Beyaz Tablet İncelemesi

Yıllar önce taşınabilir sabit disklerle ve bilgisayar bileşenleriyle Türkiye pazarında tanınan Codegen bir süredir tablet piyasasında da var olmaya başladı. Uygun fiyatlı yeni tableti 7″ Codegen Dream 77W’i inceledik.

CODEGEN_DREAM_77W

Codegen firması bu tablette uygun fiyatlı çok amaçlı bir tablet ortaya koymuş denilebilir hem performans hem de fiyat açısından bir çok kullanıcının tercih edebileceği bir cihaz. Öncelikle çift çekirdekli 1.2Ghz işlemci ve 1Gb Ram bir tablet için gayet iyi ve de yeterli. Ekran çözünürlüğü 800×480 olarak sunulmuş ve kamera olarak 2mp arka 0.3 mp ön kamera tercih edilmiş ve bizce de bu fiyat için gayet iyi. 8Gb sabit depolama 32gb a kadar hafıza kartı desteği de mevcut. Bunların dışında HDMI ve OTG (usb bağlantı desteği) bağlantılar da cihazda mevcut. Android 4.2.2 ve bir kaç uygulama ile gelen cihaz genel olarak beklentileri karşılıyor ve sizi üzmeyecek bir ürün.

Cihazın uygulama ve oyun performansına değinirsek oyun performansı olarak GT racing 2, GTA 3 , Simulator oyunları denendi ve sorunsuz çalıştırmakta, ayrıca uygulamalarda herhangi bir takılma yok. Kısaca gayet iyi bir tablet ve 150-170TL Fiyat aralığında piyasada bulabiliyorsunuz. Tek dezavantajı bataryasının (3000mah) olmasına rağmen 5 saat kullanımı süresiniaşamaması.

codegen dream 77w