Menü

Eğlenceli ve Ücretsiz Android Oyunları

Haziran 30, 2014 - Android
Eğlenceli ve Ücretsiz Android Oyunları

 1 PATH (Beceri ve aksiyon)

1Path-600x213

Cihazınızın hareket sensörüyle oynanan oyunda amacınız kontrol ettiğiniz noktayı engelleri aşarak toplanması gereken bonuslara ulaştırmak. Oyunda 100 farklı bölüm bulunmakta ve tabi ki ilerledikçe zor seviyelere ulaşılıyor. Bununla birlikte basit ve sade grafiklerle gözleri yormuyor.

 

101-in-1 Games (Çeşitli beceri ve eğlence oyunları)

2_101_in_1_games_hd

 101-in-1 Games, oyunu zombie , noel baba, ve aylak ayıcıklardan tutun, yetişkinleri daha çok cezbedecek tetris ve türevleri bulmaca oyunlarını ve sudoku’yu da kapsıyor. Üstelik eskilerden alışık olduğunuz klasikler yenilenmiş ve kaliteli grafiklerle geliyor.

 

JET SKİ OYUNU

ss-

Yarış oyunu oynamaya alışkınızdır fakat jet skilerle su üzerinde yarışmayı daha zevkli ve heyecanlı bulacaksınız. Oyunda 40 farklı bölüm ve 8 farklı mod bulunmakta

Tek kişi kariyer modu ile oynama şansınız olsa da oyunun asıl güzel olan tarafı, 4 kişiye kadar oynanabilen multiplayer yarışlar. NeedForSpeed oyunlarında gördüğümüz NoS özelliği de oyuna heyecan katmış.

 

Game of War: Fire Age

gow_title_2

 

Android için strateji oyunu olan Game of War : Fire Age hem strateji oyunu hem de MMO olmasıyla hayli ilgi çekmiş durumda. Oyunun öne çıkan tarafı online olarak hayli tatmin edici grafiklerle ve diğer oyuncularla çeviri sistemi sayesinde rahatlıkla iletişim kurabilmeniz. Türkçe yazdığınızda diğer dillere otomatik çeviriyor ve beğenmezseniz de düzeltmeler yapabiliyorsunuz.

Yerleşkenizde bir yandan şehrinizi savunabilmek için defansif binalar ve tuzaklar kurmanız gerekirken rakiplere saldırılar düzenleyebilmek için bir ordu da oluşturmanız gerekiyor. Farklı şehirleri ele geçirerek gelişebiliyorsunuz. Ordunun başındaysa, ana karakteriniz olan erkek veya kadın bir hero var. Savaşlara katıldıkça güçlenen bu karakter için zırh yapma olanağınız da mevcut.