Facebook Baloncukları Artık Chrome’da

0

Ülkemiz geneli itibari ile facebook kullanma oranımız gayet fazla. Hemen hemen her bireyin bir Facebook hesabı olduğunu düşünürsek ülke geneli itibari ile bu sayı gerçekden çok fazla.

fabook baloncuk

Facebook hayatın her alanında yer alırken Facebook Messenger‘ı bir mesajlaşma uygulaması olarak kullananlar oldukça iyi bir oranda, Facebook messenger’ın ios ve android platformlarında olan baloncuk mesajlaşma uygulaması chrome’a da geldi. Bu uygulama ile facebookdan gelen mesajlarınızı facebookdan bağımsız olarak takip edebileceksiniz. Yani arka planda facebook açık olmasa bile, arkadaşlarınızdan mesaj aldığınızda hangi sitede olursanız olun chrome’un ekranına bir baloncuk belirecek ve aynı mobil platformlarda olduğu gibi facebook’u açmadan cevap verebileceksiniz.

facebook baloncukAyrıca facebook’u açmadan mesajlarınızı kontrol etmek istiyorsanız, sadece chrome’da ki facebook ikonuna tıklamanız yeterli olacak. Face.im isimli uygulamayı bu linkden chrome tarayıcınıza indirebilirsiniz.

Wuufy Görüşü

6.3 İyi

Küçük bir eklenti olmasına rağmen iyi iş görüyor. Fakat gelenmesajların gecikmeli düşmesi sinir bozabilir. Ayrıca baloncukların üstüne tıklandıkdan sonra yeni bir web sayfası yerine mobil platformlarda olduğu gibi resim ile bağlantılı bir sayfa açsa daha iyi olurmuş. Yinede kullanışlı ve ücretsiz bir eklenti en azından bir kere denemelisiniz.

  • Tasarım 4
  • Kullanışlılık 7
  • Verimlilik 8
Paylaşmak İstermisiniz ?