Menü

Fitbit, Windows Phone 8.1 İçin Ürün Desteği Sunmaya Hazırlanıyor

Haziran 14, 2014 - Haberler
Fitbit, Windows Phone 8.1 İçin Ürün Desteği Sunmaya Hazırlanıyor

Fitbit, Windows Phone 8.1 için bir uygulama geliştirdiğini onayladı ve konuya açıklık getirdi.Bu açıklama ise bir şirket yetkilisi tarafından Fitbit forumunda yazılı olarak gerçekleştirildi.

Fitbit_Force_35828458_35_610x436

 

Bu yılın başlarında Las Vegas’ta gerçekleştirilen CES 2014 fuarında giyilebilir aksesuarlar ön plana çıkarılmıştı.Fakat bu aksesuarların çoğunun Windows ve Windows Phone destekli olmaması da dikkat çekmişti.Bilindiği üzere Fitbit, iOS ve Android’ i uzun süreden beri desteklemekte idi.Artık Windows Phone’ a da gelen desteğiyle beraber Microsoft’ un mobil işletim sistemi sesini daha fazla ve iddaalı bir şekilde duyuracağa benziyor.

fitbit-force-220214
Cihazla ilgili olarak Windows işletim sistemini desteklememesi konusunda bazı sebepler ortaya sürülüyor.Bu sebepler arasında en önemlileri olarak geliştirme maliyeti ve potansiyel müşteri oranının istenen düzeyde olmaması sayılabilir.Ancak firma , Windows 8.1 uygulamasının yayın tarihi konusunda ise net bir bilgi vermedi.

Windows ve Windows Phone işletim sistemi için her zaman merak konusu olan Fitbit ürün desteği çok yakında kullanıcılar ile buluşacak.Bizler de gelişmeleri yakından takip ederek sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.