Menü

İki Farklı iPhone 6, Farklı Tarihlerde Çıkabilir

Temmuz 29, 2014 - Haberler
İki Farklı iPhone 6, Farklı Tarihlerde Çıkabilir

Apple tarafından ne zaman ve hangi boyutlarda çıkarılacağı hala açıklanmayan iPhone 6hakkında dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Son dedikodular iPhone 6′nın iki farklı versiyon şeklinde ve farklı tarihlerde çıkarılacağı yönünde. Apple’ın bu hamlesini, iki akıllı telefonunun satışlarını etkilememesi için yapacağı söyleniyor.

iphone-6-5s-concept-side-by-side

Digitimes’ın iddiasına göre; Apple ilk etapta 4,7 inçlik iPhone modelini, daha sonra ise5,5 inçlik modelini piyasaya sürecek. Siteye göre bunun nedeni, Apple’ın iPhone 5s ve iPhone 5c’de yaptığı “hatayı” tekrarlamak istememesi. Hatırlayacağınız üzere Apple, bu iki akıllı cihazını aynı anda piyasaya sürmüştü.Teknoloji yazarı Ben Lovejoy, DigiTimes ile aynı görüşte değil. Lovejoy, iPhone 5s’in daha ekonomik versiyonu iPhone 5c’den fazla satarak, birlikte piyasaya sürülmekten etkilenmediğini, aksine bu sayede Apple’a avantaj sağladığını düşünüyor.

ADR_Iphone6_01

Gelecek nesil iPhone ne zaman çıkar bilinmez, ancak o zamana kadar dedikoduların ardı arkası kesilmeyecek gibi duruyor.Bizler de gelişmeleri yakından takip ederek detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

ADR_Iphone6_06