Menü

Intel ve 50 Cent Ortak Yapımı Akıllı Kulaklık – SMS Audio Biosport İnceleme ve Yorum

Ağustos 21, 2014 - İncelemeler
Intel ve 50 Cent Ortak Yapımı Akıllı Kulaklık – SMS Audio Biosport İnceleme ve Yorum

50 Cent adıyla tanınan ABD’li ünlü rapçi Curtis Jackson’ın kulaklık ve aksesuar markası SMS Audio ve Intel, dünyanın kalp ritmini ölçen ilk kişisel ses sistemini geliştirmek için bir araya geldi.

Bu yıl sonundan itibaren pazara sunulacak olan Intel işlemcili SMS Audio BioSport kulak içi kulaklıklar, sporculara “akıllı” egzersiz yetenekleri kazandıracak. Intel işlemcili SMS Audio BioSport kulak içi kulaklıklar, yakın zamanda duyurulan SMS Audio Sport Koleksiyonu’nu genişletecek ve egzersiz sürecinde bir yandan sporcuya yüksek kalitede ses sunarken, bir yandan da sporcunun sağlığına dair işlenebilir bilgi toplayan gelişmiş teknolojik özellikler sunacak.

biosport

Yoğun egzersiz, rahatlama ve arada geçen tüm zamanda kalp atışını sürekli ölçen dahili optik algılayıcı, vücut hareketlerinden ve ortam ışığından kaynaklanan gürültü sinyallerini de dinamik biçimde ortadan kaldırıyor.

Hem kulaklık hem de kalp atışı monitörü olarak tasarlanan cihaz, vücuda bağlanan rahatsız monitörlere ihtiyacı ortadan kaldırıyor, performans ve süreç takibi için güvenilir ve konforlu bir kalp atışı monitörü sunuyor.

Tere ve suya dayanıklılık açısından IPX4 tarafından onaylanmış SMS Audio BioSport kulak içi kulaklıklar sayesinde sporcular yağmurda da gönül rahatlığıyla spor yapabiliyor.

intel-sms-audio-biosport-150814-1024x1024

 

SMS Audio BioSport kulak içi kulaklıklar 2014’ün dördüncü çeyreğinden itibaren SMSAudio.com internet sitesi üzerinden satışa sunulacak.