Menü

iOS İÇİN WORLD OF TANKS BLITZ ÜCRETSİZ OLARAK ÇIKTI

Haziran 26, 2014 - IOS, Mobil
iOS İÇİN WORLD OF TANKS BLITZ ÜCRETSİZ OLARAK ÇIKTI

Wargaming şirketi bugün şirket için çok önemli olduğu belirtilen mobil oyun platformunda, World of  Tanks Blitz’ in çıktığını duyurdu.

wot_blitz_tech_tree_usa_com_1200x

Ücretsiz olarak oynanabilen bu oyun iOS işletim sistemine özel olarak piyasaya sürüldü ve kullanıcılarla buluştu.Artık bu oyun tüm dünyada iOS tablet ve akıllı telefonlar aracılığıyla ücretsiz olarak indirilebilecek ve oynanabilecek.iPad 2 ve üzeri tabletlerde ve iPhone 4S ve üzeri akıllı telefonlarda oyun rahatlıkla oynanabilecek.Gelişmiş görsel efektler ve ses efektleriyle ciddi anlamda keyifli bir oyun deneyimi yaşatan bu oyun oldukça tercih edildi ve edilmeye de devam edecek gibi görünüyor.

World of Tanks Blitz’i 2014’ün Mayıs ayında Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka ve İzlanda’da iOS aygıtlar için ön yayın aşaması şeklinde sunmuştu. Ön yayın aşaması sürerken World of Tanks Blitz, App Store’da 4.5 beğeni ortalamasına erişti ve bölgede yayınlanan diğer bütün oyunlar arasında ilk 3’e tırmandı. Her oyuncu oyunda ortalama 70 dakika zaman geçirdi.World of Tanks Blitz’in ön yayın aşamasından sonra oyuna, arkadaşınızla takım olarak oynayabileceğiniz iki kişilik ekip özelliği, Facebook entegrasyonu ve daha iyi bir görsellik gibi yeni özellikler ve geliştirmeler eklendi.

649702-1680x1050

Bu sürüm Amerika, Almanya ve Sovyetler Birliği’ne ait 90 efsanevi zırhlı araç ve dört tank sınıfı (çevik ve hafif tanklar, çok yönlü orta tanklar, güçlü ağır tanklar ve uzun menzilli tanksavarlar) sunacak. Mobil tankçılar dokunmatik ekrana temas ederek tonlarca zırh yüklü devlerin kontrolünü sağlayabilecek ve sekiz özgün savaş arenasında rekabet edebilecek.Gelişmiş görsel efektleri ve keyifli ses detayları ile oyuncuları bekleyen bu oyunu sizler de AppStore’ dan tamamıyla ücretsiz olarak indirebilir ve denemeye başlayabilirsiniz.