Menü

Apple Smart Cover’ı Daha Da Geliştiriyor.

Haziran 15, 2014 - Haberler
Apple Smart Cover’ı Daha Da Geliştiriyor.

Teknoloji hız kesmeden gelişiyor. Fakat bu gelişim sağlamlık söz konusu iken ne yazık ki pek de gelişmiş gözükmüyor. Pahalı tabletlerimizi, telefonlarımızı kullanırken düşürebiliyoruz ve bazen bu aletler ne yazıkki hemen parçalanıyorlar. Ekranı kırılan telefonların veya tabletlerin ucuza geri dönüşümü ne yazık ki mümkün olmuyor. Bu nedenle çoğumuz kılıf kullanıyoruz.

Ipadlerimizi korumak içinse Smart Cover veya Smart Case kullanıyoruz. Her nekadar adında “Smart” yani akıllı geçsede bu kılıfların yapabildiği sadece ekranı manyetizma ile açıp kapatmak. Apple bunun farkına varmış olacak ki kılıflarını yeniden tasarlıyor. Apple’ın geçtiğimiz günlerde yeni geliştirdiği kılıf için patent aldığının ortaya çıkmasının ardından,tasarlayacağı yeni kılıfın bazı detayları sızdırıldı.

ipadkılıf

Söylentilere göre; tabletinizin kılıfını açmadan gelen epostanız ve mesajlarınız gibi bildirimleri görüntülüyebileceksiniz. Kılıfta aydınlanma ve yansıtama özelliği bulunacak. Tabletle iletişim kurabileceği düşünülen kılıf gelen bildirimleri üzerine farklı renkller ile yansıtacak.

Apple’ın bu kılıfları ise nezaman satışa sunacağı hakkında ne yazık ki herhangi bir bilgi mevcut değil.