Menü

iWatch’ın Çıkış Tarihi Ertelenebilir

Temmuz 14, 2014 - Haberler
iWatch’ın Çıkış Tarihi Ertelenebilir

Apple ‘ ın akıllı saati iWatch ile ilgili her geçen gün yeni gelişmeler yaşanıyor.Bu gelişmelere bir yenisi daha eklendi ve ürünün beklenilen tarihte çıkmayacağı iddia edildi.MacRumors’ın yakından takip ettiği ve dünyaya servis ettiği iWatch söylentilerine bir yenisi eklendi. KGI Securities analistlerinden Ming Chi Kuo, Apple içerisinden aldığını iddia ettiği bilgilere dayanarak, iWatch’un çıkış tarihinin ertelendiğini açıkladı.

10388824514_1e3ba43ec2_b

Kuo daha önce birçok iWatch söylentisinin kaynağı olmuştu ve bu onu konuyla ilgili güvenilir bir kaynak kılıyor. Akıllı saatin önümüzdeki eylül ayında tanıtılması bekleniyordu fakat Kuo’ya göre iWatch’un üretimi kasım ayında başlayacak.iWatch’un geliştirilme sürecinin diğer iCihazlara kıyasla çok daha zorlu geçtiğini ve bu nedenle beklenenden uzun sürdüğünü belirten Kuo, saatin esnek AMOLED ekrana, safir cama ve su geçirmezlik özelliğine sahip olacağı iddia ediyor.

10401926593_e3a53bdf70_b

Daha çok sağlık ve egzersiz odaklı olarak tasarlandığı düşünülen iWatch şu anda dünyaca ünlü sporcular tarafından test ediliyor.Bakalım ilerleyen günlerde iWatch ile ne tür yeni gelişmeler ortaya çıkacak.Bizler de konu ile ilgili gelişmeleri ve detayları yakından takip ederek sizlere bilgi aktarımında bulunmaya devam edeceğiz.

image_1372734611227