Menü

Kulaklık Dostu Bir Sweatshirt : HOODIE

Temmuz 20, 2014 - Haberler
Kulaklık Dostu Bir Sweatshirt : HOODIE

Teknoloji her geçen gün inanılmaz bir hızla gelişmeye devam ederken bunun yansıması olarak da ortaya kullanıcılar için pratik ve faydalı ürünler çıkmaya devam ediyor.Teknoloji ile giyimi harmanlayan tasarımlarıyla ünlü olan Betabrand markasıyla üretilmiş olan Audio Engineer’ s Hoodie de müzik tutkunları için tasarlanmış olan kulaklık dostu bir sweatshirt olarak görücüye çıktı.

hoodie sweatshirt

Betabrand markasıyla üretilen Audio Engineer’s Hoodie, ilk bakışta normal bir sweatshirt gibi görünüyor, ancak giysinin kapüşonu 7/24 kulaklığıyla yaşayanların çok hoşuna gidecek bir özelliğe sahip. Hoparlör kumaşı adı verilen bir malzemeden üretilen kapüşon, kulaklığı doğrudan üzerine takarak müzik dinlemeye imkan veriyor. Betabrand’in akustik şeffaflığa sahip kapüşon panelleri adını verdiği bu malzeme, sesin mümkün olduğunca kesintisiz biçimde iletilmesini sağlıyor.

Yapımında suya dayanıklı kumaş kullanılan bu sweatshirt kullanışlı ve güzel tasarımıyla dikkat çekiyor.İkili ön ceplerin haricinde içte ve dışta da göğüs cepleri ile birlikte tasarlanmış.Ekim ayında kullanıcılara dağıtılmaya başlanacak olan bu güzel ürün an itibariyle indirimli fiyatıyla 142 dolardan ön siparişe sunulmuş durumda ve online olarak da betabrand.com adresinden satın alınabiliyor.

1150x673xaudio_engineer_s_hoodie_28.jpg.pagespeed.ic.e-78xrSEfD