Menü

LG G VISTA ORTAYA ÇIKTI

Haziran 30, 2014 - Haberler
LG G VISTA ORTAYA ÇIKTI

LG G Pro 2 modelinin daha düşük özelliklere sahip olan devam modeli olacağı söylenen LG G Vista’ nın görüntüleri sızdırıldı.Ve bu en son amiral gemisi hakkında bazı detaylar da gün yüzüne çıktı.

LG-G2-Mini-G-Pro-2-8

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ de ön siparişe sunulan LG G3 modelinin ardından bir başka amiral gemisinin görüntüleri internet ortamında sızdırıldı.Aşağıda görmüş olduğunuz görüntüde LG G3 ve LG G Vista yan yana duruyor.Sol tarafta LG G3 ‘ü, sol tarafta da LG G Vista modelini görüyorsunuz.Bu fotoğraftan da anlaşılabileceği gibi LG G Vista daha büyük ve geniş bir ekrana sahip olacak.

LG-G-Vista-for-Verizon-Leaks-Next-to-LG-G3-448723-2

Orta seviye bir tabletfon olacağı ifade edilen bu amiral gemisi , LG G Vista hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.Cihazın tahmini teknik özellikleri arasında ise HD çözünürlükte 5,7 inç ekran, Snapdragon 600 işlemci, 1 veya 2 GB bellek, 8 MP arka kamera, Bluetooth 4.0 ve 3200 mAh pil yer alıyor. İşte bu özelliklerden kıyasla yola çıkarak bu cihazın LG G3′ den daha uygun bir fiyata satışa sunulacağı tahmin ediliyor.Ayrıca LG G Vista’nın önümüzdeki aylarda tanıtılıp satışa sunulması bekleniyor.