Menü

LG’den Yeni Bir Ses Sistemi Daha

Haziran 23, 2014 - Haberler
LG’den Yeni Bir Ses Sistemi Daha

LG Electronics televizyon keyfini üç boyutlu ses kalitesiyle zenginleştiren yeni ürünü Sound Bar’ı (model: NB5540) tüketiciyle buluşturdu.Bu sistem ile görüntü kalitesinin yanı sıra aynı zamanda ses efektleri ile kullanıcıya keyifli anlar yaşatmak planlanmış.

soundbar_nb4540

Oldukça ince bir yapıya sahip olan bu cihaz 35 mm’lik yüksekliğe sahip.Gayet hafif ve ince olduğu için kolaylıkla televizyonun altına konumlandırılabiliyor.Kablosuz bağlantıya sahip olan bu cihaz her tür farklı boyuttaki televizyon ile kolayca uyum sağlayabiliyor.Cihaz 42oW gücünde 4.1 kanallık sistemini de içerisinde barındırıyor ve oldukça iyi ses efektleri sunuyor.Oldukça hafif ve ince bir tasarıma sahip olan bu cihaz gerçek anlamda keyifli bir seyir ve ses deneyimi yaşatmayı planlıyor.

Yeni nesil ince TV’lerin estetik görünümüne uyum sağlayan Sound Bar, minimalist tasarımı ve koyu gümüş rengiyle modern iç mekanların vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. TV’nin altında duvara monte edilerek kullanılabilen Sound Bar, harika görüntüsü ve ses kalitesiyle göz doldurur nitelikte. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde, kabloların oluşturabileceği kalabalık görüntüyü ortadan kaldırıyor. Diğer yandan, LG’nin Sound Sync özelliği sayesinde kullanıcılar akıllı telefon ya da mobil cihazlarını Bluetooth üzerinden Sound Bar’a bağlayabilecekler.

maxresdefault