Menü

Logitech’ den Yeni Bir Oyun Faresi

Temmuz 4, 2014 - Haberler
Logitech’ den Yeni Bir Oyun Faresi

Logitech firması yeni oyun faresi G502 Proteus Core modelini geçtiğimiz haftalarda tanıttı.Dünyanın  ilk 12.000 DPI algılayıcılı faresi olma unvanına sahip G502, geçtiğimiz ayda 99 dolar artı KDV ile ülkemizde de satışa sunuldu.Bir oyun mouse u olarak tasarlanmış bu cihaz kullanıcılara keyifli bir kullanım imkanı tanıyor.

G502_white_background_highres

G502, Logitech G özel Delta Zero teknolojisi ile güçlü ve kesin bir deneyim sunuyor. Sıfır algılayıcı ivmesi, sıfır düzleştirme veya filtreleme ve sıfır piksel dönme ile 200’den 12.000’e kadar çıkan geniş bir DPI aralığını birleştiren G502, paralel olmayan takip performansı ve duyarlılığı sunmak üzere tasarlandı. Saniyede 300 inç (762 cm) hareket izleyebiliyor.

Bu mouse kullanıcıya en uygun olan performansı otomatik olarak yapılandırabiliyor.Oyun yüzeyinin fiziksel ve yansıma özelliklerine göre algılama özelliği barındıran bu cihaz kolay ve pratik bir kullanıma sahip olarak değerlendiriliyor.Yani kullanıcının kullanmış olduğu mousepad’ e göre hızlı bir şekilde algılama işlemi sunuyor ve her türlü mousepad üzerinde maksimum verim imkanı ortaya çıkıyor.

Logitech-G502-3

G502, fiziksel hissi ve performansı en üst seviyeye ulaştırmak için size farenin ağırlığını ve denge merkezini 3.6 grama kadar ayarlama olanağı sunuyor. Oyun üzerinde tamamen kontrolü elde edebilmek için Logitech Gaming Software’ini kullanılabilir, herhangi bir komutu veya makroyu, Proteus Core’un belleğini kontrol eden 32-bit ARM işlemcisinin sayesinde 11 programlanabilir düğmeden birini kullanarak yeniden yapılandırılabilir.Kullanıcılar tarafından oldukça fazla olumlu yorumlar alan bu mouse çok farklı oyun deneyimleri yaşatmak istiyor.