Menü

Midbook Elegance 16GB 7.85″ IPS Tablet İnceleme

Temmuz 18, 2014 - İncelemeler
Midbook Elegance 16GB 7.85″ IPS Tablet İnceleme

DataStar, kendi tablet markasını oluşturdu ve ilk modeli satışa sundu. Midbook markası ile satışa sunulan ilk model Midbook Elegance, 7.85 inç ekrana sahip ve Android 4.2 işletim sistemini kullanıyor.

midbookelegance-2

Son iki yıldır büyüyen tablet pazarına yeni bir marka daha katıldı. DataStar’ın kendi markası olan Midbook tablet bilgisayarların ilk modeli satışa sunuldu.Günümüzde tablet piyasası sürekli olarak gelişme gösterirken özelliklere ve markaya bağlı olarak da fiyatlar yükselme gösterebiliyor.Bu noktada aileler çocuklarına çok yüksek fiyatlı tabletler yerine daha uygun fiyatlı tabletler almayı daha uygun görüyorlar.Genelde çocukların oyun oynamak için tercih ettiği tabletlerde uygun fiyat olması özelliği aranıyor.Midbook Elegance da bu noktada kaliteden ödün vermeden tasarlanmış ve yeterli özelliklere sahip olan bir tablet olarak dikkat çekiyor.

-7.85 inç IPS ekran,

-1024 x 768 ekran çözünürlüğü,

-Android 4.2 (Jelly Bean) işletim sistemi,

-1.2 GHz dört çekirdekli işlemci,

-1GB DDR3 RAM,

-16GB bellek,

-2M piksel ön ve arka kamera,

-HDMI, Wi-Fi,

-5000 mAh uzun ömürlü pil,

-Fiyat: 349 TL (KDV dahil)

MIDBOOK-ELEGANCE-3

DataStar tarafından satışa sunulan ilk Midbook modeli Elegance adını taşıyor. Çelik rengi kasaya sahip olan Midbook Elegance, 7.85 inç, 1024×768 çözünürlüklü ekrana sahip. Android 4.2 işletim sistemi bulunan tablet bilgisayarda HDMI, Wi-Fi gibi teknik özellikler yer alıyor. 349 TL fiyatla satışa sunulan Midbook Elegance, DataStar’ın Türkiye genelindeki tüm bayilerinde ve teknoloji mağazalarında bulunabiliyor.