Menü

Onyo Powerpad Plus 8GB 7″ Tablet İNCELEME

Temmuz 14, 2014 - İncelemeler
Onyo Powerpad Plus 8GB 7″ Tablet İNCELEME

 

ONYO’DAN UYGUN FİYATLI 7″ POWERPAD PLUS TABLET 

Onyo yaklaşık 4 yıldır Türkiye piyasasında ve tablet sektöründe de bir hayli ilerlemiş durumda ve tecrübeli sayılabilecek bir firma. Yeni 7″ Powerpad Plus modeli ise uygun fiyatla öne çıkan ve tercih edilen cihazlar arasında.

onyo powerpad

Powerpad Plus uygun fiyatlı modeller arasındaki en düşük fiyatlı tabletlerden diyebiliriz. Uygun fiyatına rağmen basit bir tabletten beklenenden daha fazlasını verebiliyor. Malzeme kalitesi orta seviyede ve tatmin edici ekran çözünürlüğü ise biraz düşük bir seviyede bunu da fiyatına göre normal karşılamak gerekiyor. Cihaz 1GB Ram ve 1.3Ghz çift çekirdekli işlemci ile geliyor. Kamera olarak çift kamerası bulunmakta fakat ikisi de 0.3mp çözünürlükte yani sadece görüntü alabilmek için düşünülmüş. 8GB disk kapasitesi de yeterli sd kart desteği mevcut. Bataryası 2200mah ve yaklaşık 3 saat yeterli olabiliyor. İşletim sistemi android 4.2. Genel basit kullanım için yeterli bir cihaz özellikle çocuklar için alınabilecek iyi bir tablet sayılabilir.

Cihazda bilinen yaygın sosyal medya uygulamaları ve basit bir kaç oyun yüklü olarak geliyor, kutu içeriğinde şarj cihazı dışında ise Usb bağlantı için çevirici ve tv bağlantı kablosu mevcut. Ürün fiyatı 140 TL civarında.

Ekran: 7.0” 480 x 800 Piksel ( Full HD 1080 piksel HD video oynatabilme)
İşletim Sistemi: Android 4.2 (Jelly Bean)
İşlemci: 1.3 GHz (Çift çekirdek)
Dahili Hafıza: 8 GB
Ram: 1 GB
Kamera: 0.3 Megapiksel (Çift kamera)
Pil: 2200 mAh
Ağırlık: 295 gr
Kalınlık: 11.5 mm