Menü

Philips HTL5140B inceleme ve yorum-2.1 Kanal 320W Kablosuz Soundbar Ses Sistemi

Temmuz 29, 2014 - İncelemeler
Philips HTL5140B inceleme ve yorum-2.1 Kanal 320W Kablosuz Soundbar Ses Sistemi

PHİLİPS’TEN YENİ KABLOSUZ MÜKEMMEL DİZAYN SES SİSTEMİ

Ses sistemleri uzmanı Philips 2013 yılında çıkardığı soundbar model ses sistemlerinin yeni kablosuz modellerini bu yıl da piyasaya sunmuş durumda. Ülkemizde de hali hazırda satışına başlanılmış olan HTL5140 modelini biraz inceledik.

Öncelikle dizayn olarak mükkemmel bir cihaz çünkü yatay olarak TV altına koyulabiliyor hatta duvara monte edilebiliyor ve göze de çok hoş gelen bir görüntü sergiliyor. Bunun dışında kablosuz olması ve 320WATT gibi güçlü bir ses çıkışı sağlaması cihazı vazgeçilmez kılan diğer özelliklerinden. Bass seviyesi çok iyi ve oturma odası için mükkemmel bir ses sunuyor hatta eğer salonunuz çok büyük değilse kesinlikle tavsiye ederiz.
6510730_5
Dizayn konusunda bir çok ses sistemine göre göze çarpmayan hatta varlığı bile belli olmayan sistem çok iyi düşünülerek dizayn edilmiş ve mükemmelliğe kavuşmuş. Bluetooth ve usb bağlantısı da üründe mevcut akıllı cihazlarınızı bluetooth üzerinden eşleştirip kablosuz ses alabiliyorsunuz. Ürün fiyat olarak yaklaşık 900TL civarında bu fiyat biraz fazla görünebilir fakat her şeyiyle hakkını veriyor.