Menü

Prestigio MultiCam:Wi-fi Üzerinden Canlı Yayın Yapın

Temmuz 6, 2014 - Haberler
Prestigio MultiCam:Wi-fi Üzerinden Canlı Yayın Yapın

Prestigio’nun Yeni Wi-Fi Kamerası Multicam 575w

Prestigio yeni Wi-Fi kablosuz ağ destekli yeni kamerası MultiCam 575w satışa sundu. Kamera bir çok alanda ve farklı amaçlarla kullanılabilmesiyle ön plana çıkıyor. Super HD kalitede 2034 x 1296 çözünürlükle video kaydı yapabilen MultiCam 575w araç kamerası olarak, evde bebek kamerası olarak ya da aksiyon kamerası olarak kullanılabiliyor.

Prestigio-Multicam-575w-12

Kameranın Wi-Fi özelliği sayesinde çekmekte olduğunuz görüntüleri canlı olarak Android ya da iOS işletim sistemli cihazlarla istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Bununla birlikte 4 adet MultiCam kameradan aynı anda tek bir telefon ya da tablete canlı görüntü aktarımı yapılabiliyor, isterseniz bu görüntüleri canlı olarak internet üzerinden paylaşabilirsiniz.

Prestigio-Multicam-575w-4

Daha basit ve kullanışlı olmasını isterseniz Prestigio MultiCam 575w için özel olarak hazırlanmış uygulamayı AppStore’dan ya da Google Play’den mobil cihazınıza indirebiliyorsunuz. Bu sayede kameranızı uzaktan kontrol edebilir, canlı videolar izleyebilir, kamera ayarlarını değiştirebilir ve çekilmekte olan görüntüleri internet üzerinden paylaşabilirsiniz.