Menü

REEDER’DAN A7G İNCELEME UCUZ 3G’Lİ TABLET-

Temmuz 12, 2014 - İncelemeler
REEDER’DAN A7G İNCELEME UCUZ 3G’Lİ TABLET-

 

REEDER A7G 3G’Lİ TABLET İNCELEMESİ

Reeder aslında tablet sektöründe 5. yılını tamamlayan bir Türk markası. Genelde orta kalite ürünleri pazara sunan ve fiyat/performans açısından tüketiciyi etkileyebilen bir marka. Markanın yeni ürünü olan ve gayet makul bir fiyata satılan Reeder A7G’yi inceledik.

Aslında bu tablet tam olarak her yerde internet kullanabilmek için üretilmiş ve bunu talep eden tüketiciler hedef alınmış. Performans açısından internet kullanıcısını hiç bir şekilde üzmeyecek fakat  grafik özelliği olan oyun ya da programlarda performans düşüklüğünü hissettirecek bir cihaz. 3G özelliğinin olması ve fiyatının da düşük olması internet kullanmayı isteyen tüketicileri bu cihaza yönlendirecektir ve de fiyat/performans açısından iyi bir şeçim olacaktır.

reeder a7g

Teknik özelliklerine değinirsek ReederA7G tablet 7inç ekran, Android 4.0 işetim sistemi, 1.2Ghz tek çekirdekli işlemci, 512mb Ram, 4GB dahili bellek(32gb hafıza kartı destekler)ve 2mp arka kamera 0.3mp ön kamera ile geliyor. Söylemiş olduğumuz gibi en önemli özelliği 3G destekli olması ve bu sayede sim kart takarak her yerde internete bağlanabiliyor olmanız. Ürünün fiyatı yaklaşık 180TL

a7g 3g tablet