Menü

Samsung Galaxy Tab 4 İNCELEME-T230 8GB 7″

Temmuz 15, 2014 - İncelemeler
Samsung Galaxy Tab 4 İNCELEME-T230 8GB 7″

SAMSUNG’DAN YENİ GALAXY TAB 4

Samsung tablet sektöründe de büyük bir başarı yakalamış durumda ve ekran üreticisi de olduğu için çok net ve kaliteli ekranları olan tabletleri sunuyor bunlardan biri de Samsung Galaxy Tab 4.

samsung-galaxy-tab4-8.0_1_1

Ürün aslında uygun fiyatlı tabletlerle rekabet için çıkarılmış fakat tabi Samsung kaliteden ödün vermediği için fiyat olarak daha yüksek bir fiyatla satışa sunulmuş durumda. Fakat gerek işlemci hızıyla gerek ekran kalitesiyle diğerlerinden çok çok üstün bir tablet. Ürünün detaylı özelliklerine değinirsek 4 çekirdekli 1.2Ghz işlemci, 1.5Gb Ram, 3mp arka 1.3 mp ön kamerayla rakiplerine fark atıyor. 1280×800 piksel çözünürlük ve çok net ekran kalitesiyle de öne çıkıyor. Ayrıca 4450mAh gücünde bataryasıyla 5 saat kesintisiz kullanım sunan tablette Android 4.4 işletim sistemi mevcut. Cihazın Fiyatı Yaklaşık 380TL. Daha uygun fiyatta olmasını beklerdik çünkü gayet kaliteli tabletler piyasaya sunulmaya başlandı ve artık 250TL civarında bu seviyede iyi bir tablet alınabiliyor.

Kısacası tablet almak isteyenler için öncelikli seçeneklerin başında gelecek olan tablet için kusur bulamıyoruz sadece zor da olsa dahili 3G özelliği bu fiyatta verilmesini isterdik. Samsung gibi bir firma için hoparlörün konumunu beğenmediğimizi belirtelim.