Menü

Samsung ‘ un Yeni Galaxy F Modelini Duyurması Bekleniyor

Temmuz 6, 2014 - Haberler
Samsung ‘ un Yeni Galaxy F Modelini Duyurması Bekleniyor

Samsung Galaxy S5 oldukça beğenilmiş ve tercih edilmiş olsa da, tasarım açısından iPhone ve M8′ e göre sıkıntıları olduğu dile getirilmişti.Bu yorumları dikkate alan Samsung , Galaxy F modeli üzerinde çalışıyor.Galaxy S5 modelindeki küçük sıkıntıların önüne geçmeyi planlayan şirket çok farklı ve şık tasarıma sahip olan bir cihaz üretmekte kararlı olduğunu ifade etti.

Samsung-GALAXY-F-1

Samsung’un Galaxy S5′in hemen ardından yeni bir amiral gemisini satışa sunacağı söylentileri bir süredir konuşuluyor. Bu amiral gemisinin Galaxy F olduğu ortaya çıktı ve akıllı telefonun bir de fotoğrafı yayınlandı.evleaks tarafından sızdırılan Galaxy F’in 5,3 inç büyüklüğünde 2K çözünürlük sunan bir ekrana, optik görüntü sabitleme yeteneğine sahip 16 MP kameraya, Qualcomm Snapdragon 805 işlemciye ve 3 GB belleğe sahip olacağı belirtiliyor.

alleged-samsung-galaxy-f-project

Bu fotoğraflardan da anlaşıldığı gibi en yeni akıllı Samsung telefonun metal bir gövdeye sahip olduğu görülüyor.Ayrıca tasarım olarak da oldukça sade olduğu söylenebilir.Samsung Galaxy F modelinin bu yaz aylarında duyuralacağı tahmin ediliyor.Fakat fiyatı ve kesin özellikleri hakkında detaylı bir tahmin yürütmek an itibariyle zor görünüyor.