Menü

Sony’den Su Geçirmez Giyilebilir MP3 Çalar

Haziran 25, 2014 - Haberler
Sony’den Su Geçirmez Giyilebilir MP3 Çalar

Teknoloji inanılmaz bir hızla gelişmeye ve ilerlemeye devam ederken, teknoloji devi firmalar da her geçen gün yeni ve farklı cihazlar üretmeye son hızla devam ediyorlar.İşte Sony de kullanıcılar ve özellikle sporcular için sudan etkilenmeyen ve giyilebilir MP3 Çalar modelini tasarladı.Modelin adı ise NWZ-W273S olarak düşünüldü.

Sony-W270S特殊人體工學頸戴式設計-舒適貼合頭型-跑步游泳更輕鬆自在

Sporu yaşam biçimi haline getiren müzikseverler, bu yaz, su altında bile müzikten mahrum kalmayacak. Sony, fitness meraklıları için spor salonunda, yürüyüş parkurunda, koşu bandında, hatta havuz içinde bile rahatlıkla kullanılmak üzere kompakt ve su geçirmez Sony Walkman Giyilebilir MP3 Çalar NWZ-W273S’i tasarladı.Su geçirmeyen tasarımı ile sadece suya karşı değil ayrıca spor anında oluaşan terleme sıkıntısına karşı da etkili olabiliyor.Bu sayede sporcu veya kullanıcı spor yaparken bir yandan da çok rahat bir şekilde müzik dinleyebiliyor.

Sony Walkman Giyilebilir MP3 Çalar NWZ-W273S, kristal gibi net tiz sesleri ve derin basları, olağanüstü bir ses performansı ile sunuyor. Sony’nin tüm üst düzey kulaklıklarında bulunan güçlü sese ek olarak, destekleyici şekilde oturması için yeni bir gerilim bandı da bulunduran oynatıcı ile birlikte küçük, orta ve büyük kulaklıklar da veriliyor. Bu sayede Sony Walkman Giyilebilir MP3 Çalar NWZ-W273S, koşu, bisiklet sürme veya yüzme sırasında güvenlik ve uzun süreli kullanım konforu sağlıyor.Bu akıllı MP3 Çalar hareket halinde iken sesleri yönetebilecek ve onlara yön verebilecek şekilde tasarlandı.Cihaz 4GB’lık belleği ile yaklaşık 1000 şarkıyı depolama imkanı sunuyor.

Limited Edition NWZ-W270S Red (3)

Cihazın pili tam dolduktan sonra yaklaşık sekiz saate kadar şarkı çalabiliyor ve kullanıcıya uzun bir kullanım imkanı sunuyor.Aynı zamanda her duruma karşı oldukça güzel bir özellik olan hızlı şarj fonksiyonu da içeriyor.Cihazın pili tamamen bitikten sonra sadece 3 dakikalık bir şarj etme işleminden sonra cihaz tekrardan 60 dakikaya kadar müzik çalabiliyor.Mavi, beyaz ve siyah renk seçenekleri bulunan Sony Walkman Giyilebilir MP3 Çalar NWZ-W273S 179 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.