Menü

Tomtom Go 600 inceleme – Güncel Trafik 6″ Akıllı Telefon Bağlantılı GPS

Temmuz 16, 2014 - İncelemeler
Tomtom Go 600 inceleme – Güncel Trafik 6″ Akıllı Telefon Bağlantılı GPS

TOMTOM’DAN SON TEKNOLOJİ NAİVGASYON CİHAZI GO 600

Önde gelen navigasyon,gps cihazı ve yazılımı üreticilerinden TOMTOM firmasının yeni ürünlerinden biri olan TomTom Go600’ü inceledik. Cihazın detaylarına geçmeden önce üst düzey bir cihaz olduğunu belirtelim.

maxresdefault

Cihaz kalite ve teknolojik özellikten fedakarlık edilmeden üretilmiş.Bunu cihazı elinize aldığınızda rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Öncelikle ekran görüntü kalitesi ve dokunmatik hassaslığı mükemmel denilebilecek seviyede ve performans açısından bir çok navigasyon cihazına göre de önde. Cihazda 1 Ghz işlemci mevcut, ekranı 6″  800×480 çözünürlükte ve dokunmatik hassaslığı çok iyi. Ömür boyu harita güncellemesi de mevcut. Üründe yazılımsal bir çok özellik bulunmakta bunlardan biri de cihazın harita üzerinde dokunduğunuz bir nokta için anında adres girmeden size yol tarifi yapabilmesi. Ayrıca bir avantajı da akıllı telefonlar üzerinden bluetooth ile tomtom traffic ve tomtom speed camera uygulamalarını kullanabilmeniz. Kutu içerisinde araç şarj aleti, araç için sabitleme aparatı ve usb kablo mevcut. Ürün Fiyatı 800TL civarında.

Genel olarak yorumlarsak bir navigasyon cihazından beklenen her kolaylık ve her özelliği barındırıyor. Tek dezavantajı fiyatının yüksek olması.

Batarya Batarya süresi 2 saat ve üzeri
Bağlantı Telefon bağlantısı Bluetooth ile akıllı telefona bağlanarak TomTom Traffic, TomTom Speed Cameras, QuickGPSfix uygulamaları
Mount Vehicle mount Windshield
Hafıza
Dahili Hafıza 8gb
SD slot microSD
Ekran
Ekran boyutu 6 inch (15 cm) touchscreen
Ekran tipi 16:9 capacitive widescreen
Ekran çözünürlüğü 800 x 480 pixels
Dimensions
Size (W x H x D) 16.99 x 10.48 x 2.22 cm
Weight 300 grams

TOM-SAT-GO_600_UK-BK_2