Menü

TOSHİBA Satellite L Serisi İNCELEME Notebook

Temmuz 10, 2014 - Haberler, İncelemeler
TOSHİBA Satellite L Serisi İNCELEME Notebook

TOSHIBA YENİ L SERİSİ NOTEBOOK’LAR TÜRKİYE’DE SATIŞA SUNULDU

Satellite L50/L50D ve 43.9 cm (17.3”) Satellite L70 modellerinden oluşan yeni L Serisi notebook’ları tanıttı.23.5 mm’lik ince profili ve dört seçkin renk seçeneğiyle zarif Satellite L50/L50D modelleri her yere taşınabilmek üzere, hem iş hem eğlence için şık bir notebook arayanlar için tasarlandı.
10 noktalı dokunmatik ekran seçeneği sunan Satellite L50/L50D, Windows 8.1 işletim üzerinde dokunmatik bir interaktivite sağlıyor; böylece kullanıcılar belgelerine kolayca erişebiliyor ve istedikleri programlar arasında kolayca dolaşabiliyorlar.

toshibal75

SİSTEM DONANIMI
4. nesil Intel Core i7’ye kadar işlemciler gözle görülür derecede akıllı performans ve daha iyi bir PC deneyimi için yeni dahili görseller sağlıyor. Satellite L Serisi ayrıca, kullanıcının gereksinimlerine göre entegre ya da paylaşımsız grafik işlemci seçenekleri sunuyor. Entegre Intel HD grafik işlemciler tüm ekran boyutlarında mevcutken, oyun meraklıları için geliştirilmiş en yeniAMD RadeonTM R Serisi GPU’lar yoğun kullanım esnasında çok daha yumuşak ve çoklu işlem sağlıyan hızlı yanıtlı performansa sahipler. Ek olarak, Satellite L70 modeli sahip olduğu AMD Radeon R9 M265X grafik işlemci ve 2GB kapasiteli GDDR5 VRAM sayesinde görseller üzerinde akıcı bir düzenleme ve oyun deneyimi sunuyor.
skullcandy-toshiba
SES KALİTESİ
DTS Sound™ özelliğinin zenginleştirilmesiyle yükseltilen sesler, geliştirilen baslar ve ileriye taşınan tanımlama özellikleri elde ediliyor. Ayarları Skullcandy tarafından yapılan stereo hoparlörlerin ilave edilmesiyle, kullanıcılar film izlerken, oyun oynarken veya müzik dinlerken tam bir ton dengesine sahip gerçekçilikte, bozulmalardan uzak üstün ses kalitesini hissedebiliyorsunuz.