Menü

Turkcell T-Fit Satışa Sunuldu

Temmuz 25, 2014 - Haberler
Turkcell T-Fit Satışa Sunuldu

Formda yaşam hedefini desteklemek üzere geliştirilen Turkcell T-Fit akıllı bileklik, bugün satışa sunuldu.Turkcell İletişim Merkezleri’nden ya da turkcell.com.tr üzerinden satın alınabilen Turkcell T-Fit’e, akıllı telefon kontratlarına ek 24 ay 5,90 TL ya da 12 ay 10,90 TL ödeyerek sahip olmak mümkün. Bilekliğin tavsiye edilen peşin satış fiyatı ise 119 TL.

03.06-Turkcell-T-Fit

Turkcell T-Fit akıllı bilekliğin 0,49 inç OLED ekranından; atılan adım sayısı, harcanan kalori miktarı, kat edilen mesafe ve şarj durumunu görmek mümkün. Aynı zamanda saat ve titreşimli alarm özelliği taşıyan bileklik, uyku kalitesi bilgilendirmesi de yapabiliyor.3 gün pil ömrü sunan Turkcell T-Fit, Android 4.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm akıllı telefonlarla uyumlu.

2

Turkcell AppMarket ya da Google Play’den cep telefonuna indirilen Turkcell Fit uygulaması sayesinde, bileklikteki bilgilerin eşleştirilerek akıllı telefondan da takip edilmesi mümkün. Turkcell Fit uygulamasını kullanabilmek için kullanıcıların Turkcell numaraları ve Süper Şifre’leri ile uygulamaya giriş yapmaları yeterli.