Ultimate Ears , Second Street Collection ile fark yaratacak

0

Ultimate Ears kampanya kapsamında sınırlı sayıda üretilen Second Street Collection ’da, 50’den fazla ürün tasarımı bulunuyor. Tasarımcılardan bazılarını; GRAMMY Award kazanmış elektronik müzik yapımcısı Skrillex, çağdaş kağıt yontucusu Jen Stark ve efsanevi sokak sanatçısı Kenny Scharf oluşturuyor. Second Street Collection, Ultimate Ears BOOM 2 ve Ultimate Ears MEGABOOM ürünlerini 8 yeni desen ve renkle satışa sunuyor.

“Müziğin insanlara enerji veren, onları geliştiren ve aralarında bağlantı kurmalarını sağlayan güçleri var. Bu gücü hoparlörünüzü çalıştırdığınız an hissedebilirsiniz.’’ diyen Ultimate Ears Genel Müdürü Charlotte Johs, “Her anı, nerede ve ne zaman olursa olsun müzikle başkalaştırabileceğinize inanmak, Ultimate Ears ile tecrübe edeceğiniz en önemli deneyim. Biz sadece hoparlör üretmiyoruz, müziği hayata geçiriyoruz.” diyor.
Ultimate Ears’ın Second Street Collection ürünleri BOOM 2 199,99 $ ve MEGABOOM 299,99 $ tavsiye edilen perakende fiyatıyla, Haziran ayından itibaren satışa sunulacak.

Crytek yeni oyununu E3’te tanıtacak!

Paylaşmak İstermisiniz ?