Menü

Vestel Desibel H300 İnceleme Bluetooth Mini Hoparlör

Temmuz 13, 2014 - İncelemeler
Vestel Desibel H300 İnceleme Bluetooth Mini Hoparlör

 

VESTEL’DEN BLUETOOTH HOPARLÖR H300

Bilindiği gibi geçtiğimiz yıl yaygınlaşan bluetooth hoparlörler bulunduğumuz mekan içerisinde genel olarak yaklaşık 10mt-15mt mesafe sinyal alanı olan ve akıllı telefon, tablet pc ve dizüstü bilgisayarlara bluetooth yoluyla bağlanıp sesi bu mesafeden dinleyebilmemizi sağlayan cihazlar. Vestel firması da bu sektörde Desibel H300 modeliyle yerini aldı.

vestel bluetooth hoparlör

Ürünü detaylı olarak incelediğimizde öncelikle dikkatimizi çeken nokta çin markalı 50tl civarında satılan hoparlörlerden daha kaliteli malzeme kullanılmış fakat fiyat farkını göze aldığımızda tereddüt içinde kaldık ve hatta uygun fiyatlı hoparlörleri tercih edebileceğimizi düşündük. Zira diğer özellikleri hemen hemen aynı ve ses kalitesinde büyük bir fark yok. Şarj edildikten sonra kullanım süresi biraz daha iyi sayılabilir fakat onda da büyük fark yok yaklaşık 5 saat kullanabiliyorsunuz. Cihaz Fİyatı 119tl.

Artıları kaliteli malzeme, renk seçeneği ve dahili mikrofonu sayesinde görüşme yapabilme özelliği. Eksileri ise öncelikle yüksek fiyatı ve dahili radyosunun olmaması.

USB ile Şarj edebilme

Dahili mikrofon ile kablosuz telefon görüşmesi yapabilme

Aux-in ile kablolu kullanım seçeneği

Aux-out bağlantısı diğer cihazlara ses aktarımı opsiyonu

Ürün boyutları: 6 x 6 x 8,5 (cm)