Menü

Windows Phone İle Uyumlu Akıllı Saat : Wellograph

Haziran 23, 2014 - Haberler
Windows Phone İle Uyumlu Akıllı Saat : Wellograph

Windows Phone işletim sistemi ile uyumlu olarak tasarlanmış olan bu akıllı saat kullanıcılar için uygun bir cihaz olarak değerlendiriliyor.Bütün dikkatler ve merak  iWatch üzerinde olsa da bu akıllı saat de çok iyi bir alternatif olarak ifade ediliyor.

Wellograph-bracelet

Wellograph adını taşıyan bu akıllı saat Windows Phone işletim sistemini tercih edenler için çok uygun bir cihaz olarak ele alınabilir.Windows Phone ile uyumlu olan akıllı saat aynı zamanda kalp ritmini, kan basıncını da ölçebiliyor ve elbette adım sayar olarak kullanılıyor. Telefon kaydettiği aktiviteleri, hem iOS ve Android cihazlara hem de Windows Phone sistemli cihazlara gönderebiliyor.

Bu akıllı saatte 4 adet farklı menü seçeneği bulunuyor.Bu menüler ise Home,Aktivite,Kalp ve Koşma&Yürüme olarak kategorize edilmiş.Her kategoride, kullanıcının daha rahat bilgi alabilmesi için üç ayrı görünüm bulunuyor.Saat bu bilgileri ayrıca, akıllı telefondaki Wellograph uygulaması ile de senkronize ediyor.Bu akıllı saatin metal ve deriden oluşan yüzeyi de rahat ve pratik bir kullanım sunuyor.Ayrıca saat, 50 metre derinliğe kadar su basıncına da dayanıklı olarak tasarlanmış.Bu akıllı saat yaklaşık 350 dolarlık fiyatıyla alıcılarıyla buluşuyor.

5981-1280