Menü

XBOX ONE’IN TÜRKİYE ÇIKIŞ TARİHİ 5 EYLÜL

Haziran 24, 2014 - Haberler
XBOX ONE’IN TÜRKİYE ÇIKIŞ TARİHİ 5 EYLÜL

XBOX ONE YAKINDA TÜRKİYE’DE

XBOX 360 Türkiye’de satış rekorları kırmasa da yeterince beğeni topladı ve özellikle oyunlarının daha ucuza mal edilebilmesiyle ve korsan oyunlarının yaygın olmasıyla ön plana çıkmıştı.

Yeni XBOX ONE’ için aynı şeyleri söyleyebilecek miyiz bilinmez ama Xbox seven bir kitle oluşmuş durumda ve sabırsızlıkla yeni cihazı beklemekteler. Türkiye XBOX One’ın satışa sunulacağı ilk ülkeler arasında yer alması çıkış tarihinin de yakın olduğunun bir göstergesi. Microsoft’un açıklamasına göre Eylül ayında piyasada olacak Xbox One için bir çok yeni oyunun da çıkacağı duyuruldu.

xbox-one

Microsoft, E3 Fuarı’nda düzenlediği özel etkinlikte Xbox platformuna yönelik yeni oyunların müjdesini de verdi. Bunlar arasında Xbox’un popüler oyun serisi Halo’nun ilk 4 oyununu Xbox One ile buluşturan “Halo: The Master Chief Collection”, merakla beklenen “Sunset Overdrive”, “Forza Horizon 2”, “Fable Legends”, “Dance Central Spotlight”, “Assassin’s Creed Unity”, “Call of Duty: Advanced Warfare”, “Evolve”, “Rise of the Tomb Raider” gibi oyunlar ve “INSIDE” gibi bağımsız yapımlar da yer alıyor. Umarız Xbox One’ı inceleme imkanı bulur ve sizlere tanıtırız.