Menü

Yeni iPod Touch Satışa Sunuldu

Haziran 27, 2014 - Haberler
Yeni iPod Touch Satışa Sunuldu

Teknolojinin dur durak bilmeden ilerlediği ve gelişmeye devam ettiği günümüzde her geçen gün yeni akıllı cihazlarla karşılaşmak mümkün oluyor.Özellikle konu Apple gibi dev bir şirket olduğunda kullanıcılar her geçen gün yeni ve farklı ürünlerle tanışma imkanı buluyorlar.İşte bu noktada firma yeni iPod Touch ürününü satışa sundu.

apples-ipod-touch-color-options

 

Firma canlı ve farklı renk seçenekleriyle cihazı piyasaya sürdü.Cihaz 5 MP iSight kamerasıyla 579 TL’ den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.iPod Touch’ da kolayca fotoğraflara efektler uygulanabiliyor.Cihaz içerisinde 200 ‘ den fazla özellik ve uygulama imkanı sunan iOS 7 işletim sistemi bulunuyor.Ayrıca fotoğraflar uygulaması fotoğrafları zamana veya yere göre otomatik olarak düzenleyebilecek yollar sunuyor. iCloud fotoğraf paylaşımı ile fotoğraf ve videolar istenilen kişilerle kolayca paylaşabiliyor. Herhangi bir iPhone, iPad, iPod touch, Mac veya PC’den ise istenildiği zaman paylaşılan yayınlara erişilebiliyor.Yeni iPod Touch akıllı ürünler iOS 8 güncellemesini de içerecek.

ipodtouch5colours16 GB iPod Touch , bugünden itibaren Amerika Birleşik Devletleri’ nde , daha sonraki süreçte de tüm dünyada farklı ve canlı renk seçenekleriyle satın alınabilecek.Kullanıcıların cihazı satın alabilecekleri platformlar Apple Online Store, Apple Store ve Apple yetkili bayileri olarak ifade edildi.Cihazın belleğindeki artışa göre de fiyat yükselerek 32 GB model 699 TL, 64 GB model ise 849 TL fiyattan piyasaya sürülüyor.

iPod-Touch-16GB