Menü

Yeni Sony XPeria M2 Satışta

Haziran 30, 2014 - Haberler
Yeni Sony XPeria M2 Satışta

Sony’den Yeni M2

Sony  Z2 ile üst segment telefonda yakaladığı başarıyı M2’nin üstün özellikleriyle orta segmentte de yakalamaya çalışacak.

En iyi kalitede mükemmel görüntüler
Sony Xperia M2,özellikle kamerasıyla ve görüntüsüyle ön plana çıkacak gibi görünüyor zira sınıfının en yüksek çözünürlüğe sahip  Exmor RSTM 8MP kamerası ile Autoscene Recognition ve HDR özellikleri ile karşımıza çıkıyor. Sony’nin Cyber-shot fotoğraf  makinelerinin performansıyla paralel olan Sony Xperia M2, gerçek fotoğraf kalitesini yaşatacak gibi görünüyor.  Ayrıca Xperia’nın akıllı sosyal kamera uygulamaları olan Social Live, Timeshift burst ve Picture Effect ile Sony Xperia M2’nin 8MP kamerası kullanıcılara hoş bir kullanım sağlıyor.

xperia-m2-video

Hız ve performans bir arada
Cihazın detaylı özelliklerine gelirsek 4.8” qHD ekran, ultra hızlı Qualcomm Snapdragon 400 işlemci 1,2 GHz dört çekirdekli CPU ve, hızlı performans sunuyor. Ayrıca içinde STAMINA Mode 3.0 ile 2300mAh batarya yer alıyor.Şunu da belirtelim Sony Xperia M2 şu anda kendi sınıfında dünyanın en ince 4G akıllı telefonu durumunda.

Cihaz tek sim kart ya da çift sim kart özelliği olan iki ayrı model ile satışa sunulacak, çift sim kart performansı çok iyi olsa da batarya üzerinde tabi ki olumsuz etkisi oluyor. Renk seçeneği olarak siyah,beyaz ve mor olmak üzere üç farklı renkte satışa sunulacak olan M2’nin fiyatı ise yaklaşık 1000tl civarında olacaktır.

Xperia-M2arka